Przykazania dla Słowian

  1. Są cztery kategorie ludzi:
  • kategoria – a – Słowianin mentalny i biologiczny – myśli i postępuje, jak na prawdziwego Słowianina przystało oraz charakteryzuje się hg R1a lub hg I2 (w przypadku mężczyzn, w przypadku kobiet jest córką mężczyzny z hg R1a lub hg I2),
  • kategoria – b – Słowianin mentalny – myśli i postępuje, jak na prawdziwego Słowianina przystało, ale posiada inną hg niż R1a lub I2,
  • kategoria – c – Słowianin biologiczny – posiada hg R1a lub I2 (w przypadku mężczyzn, w przypadku kobiet jest córką mężczyzny z hg R1a lub hg I2), ale nie myśli i nie postępuje, jak na prawdziwego Słowianina przystało (w szczególności:  wyznaje chrześcijaństwo, ma poglądy pro zachodnie, pro amerykańskie, nie wykazuje szacunku dla prastarych kultur takich, jak: słowiańska, chińska, hinduska),
  • kategoria – d – nie Słowianin – posiada inną hg niż R1a lub I2 oraz nie myśli i nie postępuje, jak na prawdziwego Słowianina przystało (w szczególności: wyznaje chrześcijaństwo, ma poglądy pro zachodnie, pro amerykańskie, nie wykazuje szacunku dla prastarych kultur takich, jak: słowiańska, chińska, hinduska).

2. Ludzie kategorii a) są Wyższą Rasą Szlachetnych Panów, wszechświat jest ich własnością, mogą z nim robić, co chcą, albowiem w swej nieskończonej mądrości zawsze postępują słusznie.

3. Ludzi kategorii b) i c) należy resocjalizować w sposób dowolnie wybrany przez Ludzi Rasy Panów.

4. Ludzie kategorii d) nie rokują nadziei na resocjalizację, należy tego zaniechać i zostawić ich w spokoju, niech tak żyją w nieświadomości.

5. Słuszne i dobre jest to, co jest dobre dla Słowian. Każda idea, nurt polityczny i filozoficzny korzystny dla Słowian jest słuszny, dobry i prawomyślny.

6. Należy pielęgnować słowiańską kulturę, przestrzegać słowiańskich wartości moralnych i czcić słowiańskich bogów.

7. Słowiańskie jest zawsze lepsze.

8. Słowianin może czerpać z dorobku innych grup etnicznych, jeśli jest to dla niego korzystne. W szczególności można adaptować obce technologie do warunków słowiańskich.

9. Słowianin odżywia się zdrowo.

10. Słowianin żywi się tradycyjnymi słowiańskimi produktami, przyrządzanymi w tradycyjny słowiański sposób.

11. Słowianin może wprowadzać do swojej diety produkty z innych rejonów świata, jeśli jest to korzystne dla jego zdrowia.

12. Słowianin nie powinien pić napojów podobnych do coca coli itp., chyba, że zmiesza je z tradycyjną słowiańską „krzakówką”.

13. Napoje szczególnie właściwe dla Słowianina to: piwo, podpiwek, kwas chlebowy, miód pitny, serwatka, zsiadłe mleko, jogurt, kefir, wino, krzakówka, sok z kiszonej kapusty i innych kiszonek. Słowianin pije wódkę na zdrowie i wodę źródlaną na kaca.

Paliwa rakietowego na spirytusie nie należy pić, bo telefony z Hongkongu są drogie, a muszla klozetowa wytrzymuje tylko ciśnienie 3 atmosfer.

14. Słowianin jada dużo mięsa czerwonego, tłuszczów zwierzęcych i grzybów.

15. Szlachetne pokarmy dla Szlachetnej Rasy Panów: kapusta z grochem, bigos, kapusta z grzybami, ziemniaki (albo inne korzeniowe) z zsiadłym mlekiem, placki ziemniaczane, kasze (zwłaszcza gryczana i jaglana), kluski domowej roboty (lane, kładzione, zacierki, pyzy, kopytka, śląskie), żurek, grochówka, rosół z tłustej kury, kapuśniak, krupnik, zalewajka.

16. Słowianka nosi spódnicę, chyba, że wykonywane zajęcia lub temperatura wymagają założenia spodni.

17. Słowianka nie nosi majtek, chyba, że jest to konieczne ze względu na niską temperaturę. Jednak przy spodniach, majtki są konieczne, bo można sobie, to i owo poobcierać.

18. Słowiański mężczyzna nosi spodnie (bez szelek, kalesony też bez szelek). Majtki zakładać!!

19. Słowiańska kobieta wychodząc na słońce wkłada nakrycie głowy.

20. Słowiańska kobieta, swojego przyrodzonego prawa do noszenia chustki na głowie, wszędzie gdzie zechce, broni, jak niepodległości.

21. Słowianie nie noszą butów o obcasach szkodliwych dla ich zdrowia.

22. Słowianie uprawiają sporty wszelakie (np. rzut imadłem na czas).

23. Słowianie uprawiają seks, co najmniej raz w tygodniu ( z własną ręką i wibratorem też się liczy). Nie używają do tego kaszanek, ogórków, dziur po sękach oraz kaloryferów.

24. Słowianin może uprawiać tai chi i jogę oraz medytować (tylko nie uprawiać mi kurna jakichś wegetarianizmów!!!).

25. Słowianin nie pracuje, Słowianin się trudni. W to, co robi, wkłada swoje serce i duszę. Nic nie wykonuje mechanicznie, „na odwal się”.

26. Słowianin stara się tak zorganizować sobie życie, aby zarabiać wykonując to, co lubi.

27. Słowianin, cokolwiek robi, stara się w tym dążyć do doskonałości.

28. Słowianin dąży do tego, aby wszystko, co go otacza było najwyższej jakości, zwłaszcza on sam.

29. Słowianin opiekuje się zwierzętami.

30. Słowianin pielęgnuje rośliny.

31. Słowianin nie korzysta z windy, biega po schodach.

Żywimy nadzieję, że mądrzy, to zrozumieją, a głupim i tak to jest nie potrzebne.

Dragomira i Agnimir

P.s.

Punkt 12. dedykujemy Sławkowi S. 🙂

 

Gdyby ktoś jednak tego nie zauważył, to cały powyższy tekst jest ŻARTEM.